Sah Inn

Paradise ANTALYA

Sah Inn Paradise ANTALYA

Şah İnn Paradise Tatil Köyü Hakkında Genel Bilgi

Muhteşem denizin ve eşsiz doğanın buluştuğu Şah inn Paradise Antalya Kumluca bölgesinin tüm doğal güzelliklerini barındıran 167 bin metrekare alan üzerine kurulu kendine özel 400 metre uzunluğunda plajı ile denize sıfır mükemmel bir konuma sahiptir.

 

Oda Özellikleri
 
Şah İnn Paradise Otel'de 295 standart, 100 aile, 5 engelli ve 4 kral dairesi olmak üzere toplam 404 oda ve 1400 yatak kapasitesi ile hizmet sunmaktadır. Odalarda bulunan balkon, mini bar, direkt telefon, kablosuz internet, TV, bilgi kanalı, split klima, kasa, seramik zemin, küvet, wc ve saç kurutma makinesi ile eksiksiz bir konaklama sunmaktadır.

 

Aktiviteler

Misafir Şovları, Animasyon Gece Sahne Şovları, Türk Geceleri ve Gala Şovları ve profesyonel animasyon ekibinin restoranlarında, kumsalda rekreasyon faaliyetleri, spor katılımları veya çocuklarınızın iyi vakit geçirmeleri için her zaman siz değerli konuklarının yanında olacaktır.

Havuzlar

Bayanlar tatlı su havuzu, bayanlar tuzlu su havuzu, bayanlar aqua havuz, anne-çocuk havuzu ve  çocuk havuzundan oluşan kompleksine ek olarak bir adet kum havuzu, çocuk parkı ve yeşil alanlar bulunmaktadır. Aynı kompleks içersinde yer alan hamam, masaj, kuaför, sauna bölümlerinde bütün bir yılın yorgunluğunu atabilirsiniz.